Jestem, kimkolwiek jestem, i czuję, cokolwiek czuję. Mogę być totalnie nie w porządku i to jest całkowicie w porządku. Zostaw siebie w spokoju!

 



🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

"Teoria ’Jestem OK, Ty jesteś OK’ to zabójcza nauka. Jestem, kimkolwiek jestem, i czuję, cokolwiek czuję. Mogę być totalnie nie w porządku i to jest całkowicie w porządku. Zostaw siebie w spokoju!"

 — Anthony de Mello

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼




„Kiedy z radością zaakceptuję, że bywam osłem, nie dziwią mnie ani nie bolą głupie rzeczy, które robię. Pełna akceptacja siebie usuwa wszelkie napięcia i sieje szczęście.” 

— Anthony de Mello

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀




„Akceptacja to nie bierność. To jak akceptacja skrzydeł przez ptaka: po to, żeby latać. Nie muszę być idealna, żeby moje życie było genialne.” 

— Anthony de Mello

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼




🌼Serdeczności dla Wszystkich!!! 🌼




🧡 Tak Ma Być. Bez Przepraszania. 🧡

„Zrozumiałam, że nie możesz nigdy przepraszać za to, co masz w sercu. Za to, ile w Tobie Miłości. I za to, jaki przez to jesteś...

Jak śpiewa Igor Herbut: "Jeśli Twoje intencje są czyste – tak ma być".

Moje dzisiejsze 'Ahaa!' nie potrzebuje wielu słów, bez potwierdzenia na zewnątrz To jest ten moment, w którym przestajesz być "drogowskazem", a stajesz się Drogą. Odnalazłam w sobie własny, niezmienny Rytm i Strukturę, która w końcu brzmi moją całkowitą Prawdą.
Kiedy patrzysz światu prosto w oczy z uśmiechem, który pochodzi z samego Serca Słońca (Cazimi!), wiesz, że wszystko, co było wcześniej, było tylko próbą generalną.

Wielki Tydzień. Wielka Transmutacja.
Urzeczywistnij w sobie Chrystusowe Przesłanie - Sobą Bądź. 🕊️

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

„Z miłości i dobra powstaliśmy (wypełnia się)”

Dobro jest w każdym z nas

i wiedz, że zawsze będzie obecne 

między nami!

To całkowite zespolenie,

nieskończone ogniwo,

zjednoczone połączenie!

Ta przepiękna boska kompozycja

złożona jest z każdego kawałka

naszych dusz i ciał

z których zaistnieliśmy

w tych niezwykłych przestrzeniach samych siebie

Dobro żyje w każdym zakamarku twoich myśli,

znajdziesz je w najciemniejszym kącie domu,

w sercu zatwardziałego,

w duszy najgorszego

Z Miłości i Dobra powstaliśmy

i daliśmy o sobie znać światu!

Nimi obiema,

po prostu 
Prawdziwie Jesteśmy!

Dobro to niekończący się początek

który każdego dnia

świadomie wzrasta w każdym z nas!

Ta więź zawsze będzie między nami trwała,

coraz pełniejsza i silniejsza,

aż na dobre zrozumiemy

prawdziwą istotę

Miłości-Nas

Przeniknijmy tę pełnię jasnym spojrzeniem,

i odczujmy, że wszystko co istnieje

jest dobre i ma swój głębszy sens

Przebudźmy swoje oczy na Światło,

którego ciemność nie ogarnęła!

Podajmy wszystkim bratnią dłoń,

czując pomiędzy

autentyczne-serdeczne-błogie-ciepło

Niech ta łaska spłynie na każdego z nas,

w którym Nieprzerwanie

                 i

                 e

                 u

                 s

                 t

                 a

                 n

                 n

                 i

                 e

Trwa i wypełnia się Dobro!

Urzeczywistnij w sobie 
ChrystuSowe Przesłanie

              o

              b

           Bądź!

Poezja Duchowa Anna Morka- Sieroń 
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Wiersz pochodzi z autorskiego tomiku pt. "Światło Duch Prawda" 
dostępnego na stronie:
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
Pozdrawiam Słonecznie 
Ania🌼🕊🖐


Komentarze